o nas

ZespółSEAHORSE - Centrum Treningowe 

Witam w Centrum Treningowym SEAHORSE. Jeżeli masz ochotę zrobić coś niezwykłego, poznać swoje nowe możliwości, przeżyć niezapomniana podwodna przygodę -

TRAFIŁEŚ! A może jesteś już bywalcem wielkiego błękitu i pragniesz rozwinąć skrzydła w podwodnej podróży - ZAPRASZAMY.

Nasi instruktorzy pomogą Ci zgłębić tajniki świata NEPTUNA. Pomożemy postawić pierwsze kroki, udoskonalić nabyte umiejętności, zdobyć doświadczenie i osiągnąć wysoce zaawansowany poziom. SPRAWDŹ NAS!C.T. SEAHORSE działa od marca 2007 roku. Ideą jego powstania była potrzeba zorganizowania technicznego, logistycznego i kadrowego zaplecza umożliwiającego profesjonalne zdobywanie i doskonalenie umiejętności nurkowych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Centrum dysponuje baza sprężarkową z możliwością mieszania gazów oraz salą wykładową. Prowadzimy sklep ze sprzetem do nurkowania oraz  profesjonalny serwis. Oferujemy możliwość legalizacji butli nurkowych zgodnie z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego.  

 

 

 

OD 2008 ROKU NASZE CENTRUM JEST CERTYFIKOWANYM PRZEDSTAWICIELEM PSAI

No i w końcu SEAHORSE czyli po prostu my!

wojtek01

WOJTEK

Za szkolenie odpowiada WOJCIECH TUCHLIŃSKI instruktor trener TMX PSAI, instruktor Extended Rande i Explorer TMX PSAI,instruktor Full Cave PSAI, CCR Air Diulent Diver PSAI, instruktor Gas Blender PSAI, Trimix Diver TDI. Zwykle negocjujemy, ale generalnie czasem musimy go słuchać;) Poza szkoleniami zajmuje się wydawaniem poleceń;) i głębokimi nurkowaniami.

Seahorse

 martyna sokolowska

 MARTI

Instruktor PSAI. Martyna to nurek techniczny i jaskiniowy. Nieocenioną pomoc w kursach i prowadzonych nurkowaniach. Pływa w konfiguracji SM, Backmount i CC. Czeka na oficjane wręczenie uprawnień instruktorskich.

 

 

 zibi

 

ZIBI 

Instruktor Sport Programu PSAI. Techniczny nurek trimiksowy i jaskiniowy. Człowiek od wszystkiego - prowadzenie nurkowań, serwis, sprzedaż sprzętu.

 

 

 

 

 

Prowadzimy zajęcia na krytej pływalni oraz na wodach otwartych. Organizujemy kursy nurkowe, nurkowania stażowe i specjalistyczne.

Współpracujemy z wieloma doświadczonymi bazami w kraju i za granica, dzięki czemu wspólnie z nami możesz podziwiać piękno całego podwodnego świata.

ZAPEWNIAMY:
- opiekę wykwalifikowanej kadry,
- materiały szkoleniowe,
- doradztwo i serwis sprzętu,
- kursy w systemie INDYWIDUALNYM.

OD POCZĄTKU ROKU 2009 OTWORZYLIŚMY SKLEP NURKOWY SEAHORSE:

Oferujemy sprzęt markowych firm, doradztwo oraz realizacje zamówień indywidualnych (specyfika nurkowań technicznych).

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!