Attersee

Zapraszamy na nurkowanie w Attersee!
Termin:  kwiecień oraz padziernik

  • wyjazd ( poniedzialek-wersja 6 dniowa lub wtorek-wersja 5 dniowa) w godzinach wieczornych ok.21.00 z Białegostoku przez Warszawę –ok. 24.00
  • powrót ( niedziela) ok. godziny 22.00 w Warszawie – 1.00 w Białymstoku.


Jedziemy busem z przyczepą, tak aby pomieścić cały sprzęt i bagaże. Jedzenie każdy, według własnego uznania, zabiera z Polski. Na miejscu w pensjonacie mamy do dyspozycji aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem.
Miejsce: Austria/Weyregg nad jeziorem Attersee
Jako ekipa SEAHORSE nurkowaliśmy w wodach austriackiego jeziora już wielokrotnie i nadal jesteśmy pod wrażeniem. Zapraszamy do udziału w naszej wyprawie. Stawiamy na przejrzystość! Jeżeli chodzi o temperatury wody, to nasze doświadczenia pokazują, że zazwyczaj jest nawet o 3 do 4 stopni wyższa niż w tym samym czasie w Polsce. Weterani wypraw nad Attersee wiedza, że widoczność sięga nawet do 30 metrów, czyli prawdziwy raj! Dodatkowo, co sami potwierdzamy, wody jeziora są bardzo czyste, a przez to jasne i zwykle nawet na 70 metrach można pokusić się o zgaszenie latarki. Można nurkować w zatopionym lesie lub przy imponujących ścianach.
Dla tych, którzy będą mieli ochotę na dłuższe penetracje jeziora i chcą maksymalnie wykorzystać spędzony tam czas proponujemymożliwość zrobienia podstawowego kursu nitroksowego BASIC NITROX ( koszt kursu to 400,00 zł*), a jeżeli kuszą Was nieco głębsze ściany, a nie chcecie marznąć na długiej dekompresji zapraszamy na ABC + ADVENCED NITROX (koszt w wersji combo 2200,00 zł*).
* - 150 zł licencja + 125 zł manual
Przypominamy, że Attersee jest największym austriackim jeziorem o ponad 20-kilometrowej linii brzegowej. Jego powierzchnia wynosi prawie 46 km², a głębokość jest równie imponująca, bo sięga 171 m! Jezioro leży na wysokości 467 m n.p.m. więc nurkując w nim przestawiamy swoje komputery!

Koszt:

I. wersja 5 dniowa (środa-niedziela) - wyjazd we wtorek wieczorem - 250Eu

II. wersja 6 dniowa (wtorek-niedziela) - wyjazd w poniedziałek wieczorem - 300Eu

ZAWIERA: opłatę za 4 lub 5 noclegów, ładowanie butli powietrzem, przewodnik nurkowy, transport (paliwo, winiety, przyczepa na sprzęt).
NIE ZAWIERA: ubezpieczenia i wyżywienia (we własnym zakresie).

Potwierdzenie chęci wyjazdu stanowi zaliczka w wysokości 100Eu płatna na konto SEAHORSA

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!